Börjar: 19 nov 2025 09:29Avslutas: 27 nov 2025 18:00
27 NOVEMBER 2025
- JUL & PÅSKRensa filter

48403
BÖRJE JACOBSSON. Tomte med grötskål. Ahla Krukmakeri, Signerad & daterad 1978.
Slutpris160 SEK

47529
GEORGE JENSEN, 2 Julgranshänge, Palladium pläterade, originalaskar.
Slutpris120 SEK

48504
Slutpris100 SEK

48499
Diverse Jultextil.
SlutprisInga bud

48513
Diverse julkulor.
Slutpris100 SEK

48501
Diverse Jultextil.
SlutprisInga bud