Börjar: 16 nov 2025 08:07Avslutas: 23 nov 2025 18:00

23 NOVEMBER 2025.

Avslutad
Klippans Lingarn & smycke.
48385
Klippans Lingarn & smycke.
SlutprisInga bud
Avslutad
10 Ringar i tenn.
48365
10 Ringar i tenn.
Slutpris100 SEK
Avslutad
OVE LENNART SVEDIN. Olja på duk, signerad.
48351
OVE LENNART SVEDIN. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse glas.
48359
Diverse glas.
SlutprisInga bud
Avslutad
Rölakan matta, Liten.
48374
Rölakan matta, Liten.
SlutprisInga bud
Avslutad
Taklampa Alabaster.
48350
Taklampa Alabaster.
Slutpris100 SEK
Avslutad
Leksaker. Bilar, Lego, Geobra.
48376
Leksaker. Bilar, Lego, Geobra.
SlutprisInga bud
Avslutad
Silverhänge med bergkristall. Vikt 7,25gram.
48335
Silverhänge med bergkristall. Vikt 7,25gram.
Slutpris160 SEK
Avslutad
Röllakan matta, osignerad i brun & svag rosa nyans.
48392
Röllakan matta, osignerad i brun & svag rosa nyans.
Slutpris120 SEK
Avslutad
Diverse porslin & keramik.
48339
Diverse porslin & keramik.
SlutprisInga bud
Avslutad
MAY K LEON. Färglitografi, figurkomposition, signerad & numrerad 270/290.
48360
MAY K LEON. Färglitografi, figurkomposition, signerad & numrerad 270/290.
Slutpris1 500 SEK
Avslutad
Takplafond, Nymåne, IKEA.
48352
Takplafond, Nymåne, IKEA.
SlutprisInga bud
Avslutad
ÅSA JUNGNELIUS. Skulptur, "Läppstift", glas, Kosta Boda, signerad.
47034
ÅSA JUNGNELIUS. Skulptur, "Läppstift", glas, Kosta Boda, signerad.
Slutpris450 SEK
Avslutad
Diverse borr & häftklamrar. Bl.a Märkena Rapid, Presto & Izar.
48386
Diverse borr & häftklamrar. Bl.a Märkena Rapid, Presto & Izar.
Slutpris290 SEK
Avslutad
Tomtefar & Tomtemor. Trä.
48347
Tomtefar & Tomtemor. Trä.
Slutpris100 SEK
Avslutad
GOEBEL. Salt & peppar ströare.
48325
GOEBEL. Salt & peppar ströare.
Slutpris100 SEK
Avslutad
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, signerad Elvira.
48362
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, signerad Elvira.
Slutpris100 SEK
Avslutad
2 Broscher. Silver, 4,98gram, varav en har guldbeläggning.
48334
2 Broscher. Silver, 4,98gram, varav en har guldbeläggning.
Slutpris140 SEK
Avslutad
Diverse glas. Bl.a Bålskål m.m.
48343
Diverse glas. Bl.a Bålskål m.m.
SlutprisInga bud
Avslutad
3 Figuriner, 2 Zaphir & 1 Nao.
48338
3 Figuriner, 2 Zaphir & 1 Nao.
Slutpris100 SEK
Avslutad
Scandia Guld, 5 delar.
48390
Scandia Guld, 5 delar.
Slutpris100 SEK
Avslutad
Luftrenare, Wilfa.
48375
Luftrenare, Wilfa.
SlutprisInga bud
Avslutad
Bordslampa. Markslöjd.
48354
Bordslampa. Markslöjd.
Slutpris900 SEK
Avslutad
Diverse små tavlor/ramar.
48329
Diverse små tavlor/ramar.
SlutprisInga bud
Avslutad
Skoavskrapare. Gjutjärn, 1800/1900-talet.
48336
Skoavskrapare. Gjutjärn, 1800/1900-talet.
Slutpris600 SEK
Avslutad
OLLE ALBERIUS. "Karin", 19 delar.  Orrefors.
48326
OLLE ALBERIUS. "Karin", 19 delar. Orrefors.
Slutpris200 SEK
Avslutad
Bilbana. Polistil. Race For Fan. Police Chase.
48367
Bilbana. Polistil. Race For Fan. Police Chase.
Slutpris100 SEK
Avslutad
3 Halsband. Smycke i tenn. kedja av metall.
48368
3 Halsband. Smycke i tenn. kedja av metall.
SlutprisInga bud
Avslutad
2 Belysningar. Getinge, Markslöjd, Bronze.
48357
2 Belysningar. Getinge, Markslöjd, Bronze.
Slutpris230 SEK
Avslutad
JANE ORMES. Tavla "Olunda", IKEA, Shadowbox, 2 guldfiskar i skål 3D, 1990-Talet.
48379
JANE ORMES. Tavla "Olunda", IKEA, Shadowbox, 2 guldfiskar i skål 3D, 1990-Talet.
SlutprisInga bud
Avslutad
Sorterings backar, 25 delar.
48397
Sorterings backar, 25 delar.
Slutpris290 SEK
Laholms Auktioner
Kontakt

Laholms Handel Auktioner Partier

Kristianstadsvägen 65

31232 Laholm

0737564902

info@laholmsauktioner.se

Följ oss

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.