Börjar: 16 nov 2025 08:07Avslutas: 23 nov 2025 18:00
23 NOVEMBER 2025.

48385
Klippans Lingarn & smycke.
SlutprisInga bud

48365
10 Ringar i tenn.
Slutpris100 SEK

48351
OVE LENNART SVEDIN. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud

48359
SlutprisInga bud

48374
Rölakan matta, Liten.
SlutprisInga bud

48350
Taklampa Alabaster.
Slutpris100 SEK

48376
Leksaker. Bilar, Lego, Geobra.
SlutprisInga bud

48335
Silverhänge med bergkristall. Vikt 7,25gram.
Slutpris160 SEK

48392
Röllakan matta, osignerad i brun & svag rosa nyans.
Slutpris120 SEK

48339
SlutprisInga bud

48360
MAY K LEON. Färglitografi, figurkomposition, signerad & numrerad 270/290.
Slutpris1 500 SEK

48352
Takplafond, Nymåne, IKEA.
SlutprisInga bud

47034
ÅSA JUNGNELIUS. Skulptur, "Läppstift", glas, Kosta Boda, signerad.
Slutpris450 SEK

48386
Diverse borr & häftklamrar. Bl.a Märkena Rapid, Presto & Izar.
Slutpris290 SEK

48347
Tomtefar & Tomtemor. Trä.
Slutpris100 SEK

48325
GOEBEL. Salt & peppar ströare.
Slutpris100 SEK

48362
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, signerad Elvira.
Slutpris100 SEK

48334
2 Broscher. Silver, 4,98gram, varav en har guldbeläggning.
Slutpris140 SEK

48343
Diverse glas. Bl.a Bålskål m.m.
SlutprisInga bud

48338
3 Figuriner, 2 Zaphir & 1 Nao.
Slutpris100 SEK

48390
Scandia Guld, 5 delar.
Slutpris100 SEK

48375
Luftrenare, Wilfa.
SlutprisInga bud

48354
Bordslampa. Markslöjd.
Slutpris900 SEK

48329
Diverse små tavlor/ramar.
SlutprisInga bud

48336
Skoavskrapare. Gjutjärn, 1800/1900-talet.
Slutpris600 SEK

48326
OLLE ALBERIUS. "Karin", 19 delar. Orrefors.
Slutpris200 SEK

48367
Bilbana. Polistil. Race For Fan. Police Chase.
Slutpris100 SEK

48368
3 Halsband. Smycke i tenn. kedja av metall.
SlutprisInga bud

48357
2 Belysningar. Getinge, Markslöjd, Bronze.
Slutpris230 SEK

48379
JANE ORMES. Tavla "Olunda", IKEA, Shadowbox, 2 guldfiskar i skål 3D, 1990-Talet.
SlutprisInga bud

48397
Sorterings backar, 25 delar.
Slutpris290 SEK