Börjar: 12 nov 2025 17:43Avslutas: 19 nov 2025 19:02
LÅGT UTROP. 19 NOVEMBER 2025

47729
Skåp med vitrin-överdel. Furu, 1900/2000-talet.
SlutprisInga bud

47741
Äldre Atenienn-hylla, Furu, 1800/1900-talet.
Slutpris60 SEK

47540
Karmstol. Haga Fors, 1900-talets andra hälft.
Slutpris180 SEK

47726
2 Stolar. Nyrenässans, 1900-talet.
SlutprisInga bud

47551
2 Äldre stolar.
SlutprisInga bud

47678
Soffbord. Engelsk stil, 1900/2000-talet.
Slutpris100 SEK

47737
2 Äldre stolar & karmstol.
SlutprisInga bud

47732
3 Stolar. 1950/60-talet.
Slutpris20 SEK

47676
Äldre byrå. 1800-Talet.
Slutpris20 SEK

47531
Fåtölj. 1960/70-talet.
SlutprisInga bud

47767
2 Pallar. Bemålade.
Slutpris120 SEK

47548
2 Pelarbord.
Slutpris20 SEK

47621
Litet bord, piedestal, delbar. Skuret trä med beninlägg, Orientaliskt.
Slutpris20 SEK

47539
THOMAS JELINEK. Sidobord/rullbord, "Strajk", IKEA, 1980-talet.
SlutprisInga bud

47535
Piedestal. Gul-metall.
Slutpris40 SEK