Börjar: 8 nov 2025 13:40Avslutas: 16 nov 2025 18:00
16 NOVEMBER 2025
- ÖVRIGTRensa filter

48006
Diverse vinylskivor.
Slutpris160 SEK

47956
4 Dalahästar. Nils Olsson.
Slutpris200 SEK

47967
Arbetsskor storlek 42 & Byxor c48.
Slutpris100 SEK

47958
Äldre ramar.
Slutpris290 SEK

48043
Optikerutrustning. Träetui med tillbehör. Nitsche & Günter, 1900-talet.
Slutpris500 SEK

47960
Dalahäst. Nils Olsson.
Slutpris260 SEK

48087
5 Kvarnar.
Slutpris100 SEK

48080
TERMOS, Thermos Brand Vaccum Vessel, 1900-talets mitt , Rostfri & Lackerad metall.
SlutprisInga bud

47987
Argus Pre Viewer.
Slutpris100 SEK

48008
Diverse vinylskivor.
SlutprisInga bud

48072
Terassvärmare. Rostfri.
Slutpris260 SEK

48036
Hinkar, 4 Olika storlekar. Metall.
Slutpris120 SEK

48015
72 förpackningar snäckor.
Slutpris260 SEK

48086
4 Kvarnar.
SlutprisInga bud

48004
Diverse vinylskivor.
Slutpris140 SEK

48041
Sotarredskap. Vattenspridare m.m.
SlutprisInga bud

48002
Puckmaster. Hockyspel. Block plast findland.
SlutprisInga bud