Börjar: 8 nov 2025 13:40Avslutas: 16 nov 2025 18:00
16 NOVEMBER 2025

48035
Barnstol. "Antilop", IKEA.
SlutprisInga bud

46923
Smink / toalettbord. 1800/1900-talet.
Slutpris230 SEK

48083
Mindre bord.
SlutprisInga bud

48076
Hallmöbel. Fanerat med teak, 1950/60-talet.
Slutpris260 SEK

48085
Matsalsmöbler. Gustaviansk-stil, "Axet", Bord + 2 iläggsskivor & 6 stolar.
SlutprisInga bud

48066
Solbädd,
Slutpris160 SEK

48074
4 Skolstolar. Staplingsbara.
SlutprisInga bud

48070
Caféset. Bord & 3 stolar, bemålad aluminium.
Slutpris1 500 SEK

48075
Kista. Furu.
Slutpris100 SEK