Börjar: 5 nov 2025 16:02Avslutas: 12 nov 2025 18:00
CHANSEN 12 NOVEMBER 2025

47305
PETER JAKOBY. Olja på duk, "Arbetande kvinnor", signerad.
SlutprisInga bud

47224
Diverse böcker & hälften om frimärken.
SlutprisInga bud

47290
Ryamatta.
Slutpris80 SEK

47471
Slutpris100 SEK

47267
9 Kaffekoppar & 11 kaffefat. Bavaria.
Slutpris80 SEK

47270
SlutprisInga bud

47261
Servisdelar. Troligtvis Rörstrand, 30 delar.
SlutprisInga bud

47271
Diverse Jul-Textil.
Slutpris60 SEK

47157
2 Barnstolar.
Slutpris60 SEK

47167
SlutprisInga bud

47215
Diverse glas & porslin.
SlutprisInga bud

47278
4 Orientaliska assietter. Kina, sent 1900-tal.
Slutpris60 SEK

47480
Diverse frimärken & telefonkort.
Slutpris80 SEK

47296
Golvur. 1900-talet.
SlutprisInga bud

47272
Diverse Bestick m.m. Bl.a Nysilver.
Slutpris100 SEK

47307
Spegel. 1960/70-talet, Made in Sweden.
SlutprisInga bud

47220
Diverse mindre leksaker m.m. Bl.a Från kelloggs cornflakes.
Slutpris100 SEK

47464
Diverse glas. Bl.a Orrefors m.m.
SlutprisInga bud

47230
Diverse serietidningar.
Slutpris80 SEK

47485
2 Äldre stolar, Ek, Jugend & pelarbord.
SlutprisInga bud

47162
SlutprisInga bud

47287
Ljuskrona. Smide & glas, Stommen är möjligtvis Erik Höglund & Kupor är Snapphane glasbruk.
Slutpris80 SEK

47477
Diverse läsbart m.m.
Slutpris60 SEK

47304
PETER JAKOBY. Blandteknik på duk, "Mona Lisa", signerad.
Slutpris80 SEK

47229
Diverse. Bl.a Fotografiska glasplåtar m.m.
SlutprisInga bud

47468
Diverse mindre tavlor & ramar.
Slutpris60 SEK

47216
3 Telefoner, Bl.a Bakelit.
SlutprisInga bud

47239
Diverse glas. Bl.a Kosta Boda.
SlutprisInga bud

47243
Diverse. Bl.a Arcoroc, Smålandshyttan, Skomakare lampa, koppar m.m.
Slutpris60 SEK

47226
Diverse. Bl.a Pukeberg & serveringsfat i glas & metall.
SlutprisInga bud

47260
Diverse vinylskivor & kassettband.
SlutprisInga bud

47172
Diverse porslin & keramik. Bla Rörstrand, Höganäs, Bing & Gröndal m.m.
SlutprisInga bud

47242
Golvljusstake metall.
SlutprisInga bud

47214
Diverse glas. Bl.a Kosta, Orrefors m.m.
Slutpris60 SEK