Börjar: 4 nov 2025 11:54Avslutas: 11 nov 2025 18:00
11 NOVEMBER 2025
- ÖVRIGTRensa filter

47789
Stor gris.
Slutpris120 SEK

47746
Kikare Russia 25*60.
SlutprisInga bud

47780
Trälåda. LMC Mjölkcentral Göteborg.
Slutpris200 SEK

47750
Diverse trådrullar & nystan.
Slutpris120 SEK

47742
Urna. Gjutjärn.
Slutpris500 SEK

47764
Diverse Märklin.
Slutpris230 SEK

47763
Trälåda. svensk sockerfabriks Aktionbolaget. Bitsocker.
Slutpris100 SEK

47814
2 Dalahästar Nils Olsson.
Slutpris600 SEK

47762
2 Ljusstakar med upphägning.
Slutpris100 SEK

47770
Kassaskrin/boxar. Låsbara.
SlutprisInga bud

47753
DVD, BECK & WALLANDER & DVD BOX. Inte kompletta delar.
Slutpris100 SEK

47744
12 Teskedar & tårtspade, Svaneholm.
Slutpris100 SEK

47739
3 Äldre träskyfflar
SlutprisInga bud

47761
Hög hatt / Felbhatt med låda, Storlek 57.
SlutprisInga bud

47772
Kassaskrin/boxar. Låsbara.
SlutprisInga bud

47735
Kollekthov. 1900-talet.
Slutpris100 SEK

47743
Urna. Gjutjärn.
Slutpris320 SEK

47754
Träskulptur. Präst, Signerad V.S 69.
SlutprisInga bud

47748
Medicinboll.
Slutpris120 SEK

47806
Mangelkorg.
Slutpris100 SEK

47778
Trälåda. Mjölkcentralen.
Slutpris230 SEK

47779
Artic Air, Klocka, Massage & dospel.
SlutprisInga bud

47816
Saloon & Bank. Cowboys Indianer m.m.
Slutpris100 SEK

47755
Primus. 2069.
SlutprisInga bud