Börjar: 4 nov 2025 11:54Avslutas: 11 nov 2025 18:00
11 NOVEMBER 2025
- ALLMOGERensa filter

47740
Äldre träklubba & besman.
Slutpris100 SEK

47742
Urna. Gjutjärn.
Slutpris500 SEK

47739
3 Äldre träskyfflar
SlutprisInga bud

47743
Urna. Gjutjärn.
Slutpris320 SEK

47754
Träskulptur. Präst, Signerad V.S 69.
SlutprisInga bud

47741
Äldre Atenienn-hylla, Furu, 1800/1900-talet.
SlutprisInga bud

47738
2 Äldre träskyfflar, stomme till julbock & smal avlång Ekhylla.
Slutpris230 SEK