Börjar: 1 nov 2025 15:26Avslutas: 9 nov 2025 18:00
9 NOVEMBER 2025
- BELYSNINGRensa filter

47667
Taklampa. Glas, 1900-talets mitt.
Slutpris350 SEK

47635
Ljusstakar.
SlutprisInga bud

47669
Taklampa. Cottex, 3 ljuskällor & ljuslyktor för värmeljus.
Slutpris100 SEK

47642
2 Tak/fönsterlampor.
SlutprisInga bud

47690
Ljusstakar.
Slutpris160 SEK

47619
Bordslampa. Malm.
SlutprisInga bud

47620
Bordslampa.
SlutprisInga bud

47668
Taklampa. Teak & glas, 1950/60-talet.
Slutpris290 SEK

47643
Diverse belysning, Jul.
Slutpris100 SEK

47663
Taklampa med prismor.
Slutpris100 SEK

47709
Diverse Julbelysning.
SlutprisInga bud

47666
MEISSEN. Taklampa. Art Deco, 1930/40-talet.
Slutpris100 SEK

47561
Belysning.
Slutpris140 SEK

47616
Bordslampa. Mässing & Marmor.
Slutpris180 SEK

47665
Taklampa. Glas & metall, 1950/60-talet.
Slutpris180 SEK

47702
Royal Copenhagen. Bordslampa.
SlutprisInga bud

47637
Diverse belysning.
SlutprisInga bud

47579
MONICA BRATT. Bordslampa, Reijmyre, 1960-talet.
Slutpris350 SEK

47639
Julbelysning & Ljuslyktor.
SlutprisInga bud