Börjar: 29 okt 2025 08:12Avslutas: 6 nov 2025 18:00
6 NOVEMBER 2025

47542
Matgrupp. Gustaviansk stil, "Axet", 1900-talet, bord med en iläggsskiva & 6 stolar.
Slutpris600 SEK

47489
Satsbord, 3 delar. Kakelplattor & trä.
Slutpris100 SEK

47548
2 Pelarbord.
SlutprisInga bud

47543
Soffa & fåtölj. Rokokostil, 1900-tal.
Slutpris290 SEK

47549
Sängbord. Ek, 1900-talets andra hälft.
Slutpris200 SEK

47533
Bokhylla. Teak, 1900-talet.
Slutpris180 SEK

47552
2 Mindre bord/sidobord. Teak med mosaik, 1960-talet.
Slutpris550 SEK

47492
Mindre soffbord. Art Deco Intarsia.
Slutpris260 SEK

47541
Sideboard. Gustaviansk stil, "Axet", 1900-talet.
Slutpris320 SEK

47536
Pelarbord.
Slutpris100 SEK

47531
Fåtölj. 1960/70-talet.
SlutprisInga bud

47534
Piedestal. 1900-talets mitt, stomme i teak, 4 hyllplan med speglar.
Slutpris350 SEK

47535
Piedestal. Gul-metall.
SlutprisInga bud

47540
Karmstol. Haga Fors, 1900-talets andra hälft.
SlutprisInga bud

47545
Karmstol. Galon, 1960-talet.
Slutpris180 SEK

47551
2 Äldre stolar.
SlutprisInga bud

47532
Tamburmajor. Trä.
Slutpris140 SEK

47547
4 Pinnstolar. 1900-Talet.
Slutpris200 SEK

47538
Gungstol. Steneby.
Slutpris400 SEK

47494
Display. SYNTEM.
Slutpris100 SEK

47490
Piedestal, förgylld & marmorskivor.
Slutpris160 SEK

47544
Salongsgrupp. 4 Delar, Gustaviansk stil, 1900-talet.
Slutpris850 SEK

47530
SVEN WINCRANTZ. Öronlappsfåtölj, "Manhattan", SM Wincrantz Möbelindustri, Skövde, 1960-talet.
Slutpris600 SEK

47493
Piedestal.
Slutpris100 SEK

47550
Mindre bord/sidobord. 1900-talets andra hälft.
Slutpris100 SEK

47539
THOMAS JELINEK. Sidobord/rullbord, "Strajk", IKEA, 1980-talet.
SlutprisInga bud