Börjar: 27 okt 2025 19:33Avslutas: 5 nov 2025 19:10
LÅGT UTROP. 5 NOVEMBER 2025

46782
4 Trasmattor.
Slutpris20 SEK

46763
Pelar bord. 1800/1900-talet.
Slutpris120 SEK

46847
SlutprisInga bud

46761
Filmprojektor 1009 SM Expert.
Slutpris40 SEK

46866
Diverse porslin & keramik. Bl.a 2 Funke Ljusstakar.
Slutpris120 SEK

46650
Golvlampa. 2 Ljuskällor, Uplight & läslampa. Krom/silverfärgad.
Slutpris20 SEK

46917
Vitt bord. Runt, JYSK. Med iläggsskiva.
Slutpris20 SEK

47126
2 Bonader. Flamskvävd. Flamskvävnad.
Slutpris100 SEK

46811
2 Käppar & piska.
Slutpris20 SEK

46779
4 Trasmattor.
Slutpris120 SEK

47061
Slutpris160 SEK

46638
Diverse stämplar från Inkido.
Slutpris60 SEK