Börjar: 27 okt 2025 19:33Avslutas: 5 nov 2025 19:10
LÅGT UTROP. 5 NOVEMBER 2025

46935
Matsalsskåp. Furu, Drickamålat, nyrenässans, tidigt 1900-tal.
Slutpris260 SEK

46773
Pall med broderad sits.
SlutprisInga bud

46859
Korgstol, IKEA
Slutpris80 SEK

46832
4 Fåtöljer. "Poäng", IKEA, 3+1.
Slutpris20 SEK

47149
Skrivbyrå, Ek, 1800-talet.
Slutpris40 SEK

46809
2 Mindre bord.
Slutpris80 SEK

46641
Sidobord. Tidigt 1900-tal.
Slutpris100 SEK

46927
Fåtölj, Recliner.
SlutprisInga bud

46768
Soffbord. "Imfors". IKEA. Vitlackerat med metallstomme.
Slutpris100 SEK

46763
Pelar bord. 1800/1900-talet.
Slutpris120 SEK

46917
Vitt bord. Runt, JYSK. Med iläggsskiva.
Slutpris20 SEK