Börjar: 27 okt 2025 19:14Avslutas: 5 nov 2025 18:00
CHANSEN 5 NOVEMBER 2025

46789
Diverse. Bl.a Höganäs & Kosta.
Slutpris60 SEK

46759
Boxningssäck. AXLA.
Slutpris60 SEK

47140
Slutpris120 SEK

46887
Episkop. DUX.
Slutpris80 SEK

47100
Diverse glas. Bl.a Boda m.m.
Slutpris60 SEK

46849
Horn.
Slutpris60 SEK

46851
SlutprisInga bud

46648
2 Hyllor med hyllplan.
Slutpris80 SEK

47049
SlutprisInga bud

46915
Golvlampa. Markslöjd.
SlutprisInga bud

46643
Pianobänk.
Slutpris60 SEK

47085
Diverse glas. Bl.a Nybro, Orrefors m.m.
SlutprisInga bud

46627
Paximat, Diabildsprojektor.
Slutpris60 SEK

47032
Falke, slipmaskin & Powerfix. Digital Calliper.
Slutpris60 SEK

47037
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk. signerad J.Götberg & daterad -83
SlutprisInga bud

47103
Serie album. Bl.a Asterix, Lucky Luke m.m.
Slutpris60 SEK

47047
Brio gåvagn & kulram IKEA.
SlutprisInga bud

47081
Reproduktion av Jan Larkman.
SlutprisInga bud

46825
Diverse porslin & keramik. Bl.a Rörstrand m.m.
SlutprisInga bud

46614
Matberedare Philips & Termos Anders Petter.
SlutprisInga bud

46633
Gamla Laholm. 1991-2008
Slutpris100 SEK

46909
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, signerad.
SlutprisInga bud