Börjar: 27 okt 2025 19:14Avslutas: 5 nov 2025 18:00
CHANSEN 5 NOVEMBER 2025

47046
Tryck, plansch. Mark Wade.
Slutpris60 SEK

47038
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå. signerad.
SlutprisInga bud

47041
INGRID QUADE. Olja på duk "Vy över Helsingborg", signerad & daterad-04.
SlutprisInga bud

47036
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, Älg motiv, signerad
SlutprisInga bud

47037
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk. signerad J.Götberg & daterad -83
SlutprisInga bud

47081
Reproduktion av Jan Larkman.
SlutprisInga bud

46909
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, signerad.
SlutprisInga bud