Börjar: 26 okt 2025 17:56Avslutas: 2 nov 2025 18:00
2 NOVEMBER 2025

47205
Baden Baden & campingstol.
SlutprisInga bud

47303
Snurrstol. "Z9", Nesto, 1960-talet.
Slutpris350 SEK

40713
Mindre bord. Trä, rotting, glas, Engelsk stil. 1900-talet.
SlutprisInga bud

47298
Koffert. Troligtvis Nord Amerika, 1800/1900-talet.
Slutpris180 SEK

47197
Tamburmajor. Svartlackerat metall & plast, samtida,
Slutpris120 SEK

47302
Byrå. Teak, 1950/60-talet.
Slutpris180 SEK

47204
Projektorbord, Hopfällbart.
SlutprisInga bud

47295
Soffbord / matbord. Teak, "EM-Bordet", Emmaboda, 1960-talet.
Slutpris320 SEK

47196
Planteringsbord.
Slutpris100 SEK

47299
Skrivbord. Jugend, 1900-talets första del.
Slutpris230 SEK

47297
2 Bokhyllor. Teak, 1950/60-talet.
Slutpris600 SEK

47301
Hallbyrå. Teak, 1950/60-talet.
Slutpris120 SEK

47300
Soffb0ord. Teak, 1950/60-talet.
Slutpris100 SEK