Börjar: 26 okt 2025 17:56Avslutas: 2 nov 2025 18:00
2 NOVEMBER 2025
- BELYSNINGRensa filter

47289
Kristallkrona. 1900-talet.
Slutpris290 SEK

47288
Plafondlampa. 1920/30-talet.
Slutpris200 SEK

47286
Taklampa, Mässing & Metall, Boréns, Engelsk stil.
Slutpris350 SEK

47245
Belysning 3 delar. Cini-Nils. Design. Franco Bettonica & Mario Melocchi.
Slutpris450 SEK

47259
Bordslampa. Bl.a Elidus, Pileprodukter m.m.
Slutpris160 SEK

47294
Taklampa. Italien.
Slutpris400 SEK

47211
Diverse belysning. Bl.a Brandi, Laholm, Malm/mässing.
Slutpris100 SEK