Börjar: 18 okt 2025 14:47Avslutas: 26 okt 2025 18:00
26 OKTOBER 2025
- GLAS & KRISTALLRensa filter

47053
Slutpris100 SEK

47060
SlutprisInga bud

47049
SlutprisInga bud

47090
SlutprisInga bud

47088
SVEN PALMQVIST, Vas, Orrefors, signerad.
Slutpris230 SEK

47080
6 Kaffekoppar med fat, 5 assietter & 6 Äggkoppar. Luminarc m.m.
SlutprisInga bud

47116
Diverse glas. Bl.a Orrefors, Kosta Boda m.m.
Slutpris160 SEK

47085
Diverse glas. Bl.a Nybro, Orrefors m.m.
SlutprisInga bud

47070
24 delar, Nybro 8+8+8.
Slutpris100 SEK

47104
Diverse glas. Bl.a Orrefors, Finn kristall, Skruf m.m.
Slutpris100 SEK

47091
ISHINK. Glas, Orrefors, Omärkt.
SlutprisInga bud

47093
SlutprisInga bud

47100
Diverse glas. Bl.a Boda m.m.
SlutprisInga bud

47087
Diverse lerkrukor.
Slutpris120 SEK

47051
EDVIN ÖHRSTRÖM, Vas, Ariel, "Godoljären" Orrefors, signerad & numrerad 545-E4
Slutpris8 500 SEK

47064
Nybro glasbruk. 16 delar.
Slutpris450 SEK