Börjar: 15 okt 2025 14:11Avslutas: 22 okt 2025 17:27
LÅGT UTROP. 22 OKTOBER 2025

46600
Staffli.
Slutpris80 SEK

46580
Slutpris20 SEK

46473
Kaminset. Eldställ med 3 redskap. Borste, skyffel, eldgaffel.
Slutpris40 SEK

46502
SVEN LJUNGBERG. Träsnitt, signerad.
Slutpris20 SEK

46321
Diverse sällskaps-spel.
Slutpris60 SEK

46466
Tamburmajor. Furu.
Slutpris20 SEK

46442
Oidentifierad konstnär. Akvarell.
Slutpris40 SEK