Börjar: 15 okt 2025 14:11Avslutas: 22 okt 2025 17:27
LÅGT UTROP. 22 OKTOBER 2025

46441
OSKAR KNUTSSON, Litografi, signerad & daterad 1983.
SlutprisInga bud

46438
RICHARD CARLSSON, Färgträsnitt, signerad & numrerad 176/270.
Slutpris20 SEK

46589
WALDERMAR BERNHARD. Litografi. Signerad & numrerad.
SlutprisInga bud

46440
OSKAR KNUTSSON, Litografi, signerad, numrerad 353/400 & daterad 1980.
SlutprisInga bud

46608
OSCAR HANSSON. Olja på pannå, "Stilleben", signerad & daterad 1949.
Slutpris40 SEK

46437
RICHARD CARLSSON. Färgträsnitt, signerad & numrerad 389/499.
SlutprisInga bud

46505
OLE SVENSSON. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud

46502
SVEN LJUNGBERG. Träsnitt, signerad.
Slutpris20 SEK

46442
Oidentifierad konstnär. Akvarell.
Slutpris40 SEK