Börjar: 15 okt 2025 13:58Avslutas: 22 okt 2025 17:00
CHANSEN 22 OKTOBER 2025

46561
RAGNAR RING. Färglitografi, signerad & numrerad 233/240.
Slutpris80 SEK

46565
Diverse tavlor.
SlutprisInga bud

46564
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. 3 Oljor på duk, signerade Alm.
Slutpris60 SEK

46560
ERIK DENBY. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud

46566
ERIC LAURITZEN. Olja på duk, signerad & daterad -51.
SlutprisInga bud

46563
MAGDA BERGSTRÖM. Olja på duk, signerad & daterad -44
SlutprisInga bud

46559
HJÖRDIS LINDBLAD. Färglitografi, signerad, daterad -59 & numrerad 171/260.
SlutprisInga bud

46583
OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER. 2 Oljor på dukar, Kattmotiv.
SlutprisInga bud

46584
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Litografi, Flygvapens Halmstadsskolor, signerad.
SlutprisInga bud

46536
CLAES FOLCKER. Litografi, "Laholm", signerad & numrerad 87/100.
SlutprisInga bud