Börjar: 15 okt 2025 13:58Avslutas: 22 okt 2025 17:00
CHANSEN 22 OKTOBER 2025

46554
2 Stolar. Rokokostil, 1900-talet.
SlutprisInga bud

46556
Spegel. "Nordborg", JYSK, Oanvänd
Slutpris80 SEK

46561
RAGNAR RING. Färglitografi, signerad & numrerad 233/240.
Slutpris80 SEK

46509
Diverse zink m.m.
SlutprisInga bud

46538
Äldre spegel. Ek, fasettslipad kant, 19800-tyalets första hälft.
Slutpris80 SEK

46565
Diverse tavlor.
SlutprisInga bud

46533
Ljuskrona. Gnosjö Konstsmide. Typ GK 1060.
SlutprisInga bud

46564
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. 3 Oljor på duk, signerade Alm.
Slutpris60 SEK

46571
2 I 1. Kombipistol, Air Mounty, Spikpistol.
Slutpris120 SEK

46560
ERIK DENBY. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud

46460
Bord, pall, 2 stolar.
Slutpris60 SEK

46599
JIE Keramik. 6 Figuriner.
Slutpris80 SEK

46537
Väggur.
SlutprisInga bud

46566
ERIC LAURITZEN. Olja på duk, signerad & daterad -51.
SlutprisInga bud

46591
Diverse glas. Bl.a Orrefors, Skruf m.m.
Slutpris120 SEK

46563
MAGDA BERGSTRÖM. Olja på duk, signerad & daterad -44
SlutprisInga bud

46555
Rya. Väggbonad. Signerad A.J & daterad 1970.
SlutprisInga bud

46559
HJÖRDIS LINDBLAD. Färglitografi, signerad, daterad -59 & numrerad 171/260.
SlutprisInga bud

46604
Brudkista / kista. Kurbitsmålad, 1946
Slutpris60 SEK

46583
OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER. 2 Oljor på dukar, Kattmotiv.
SlutprisInga bud

46584
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Litografi, Flygvapens Halmstadsskolor, signerad.
SlutprisInga bud

46425
BERTIL VALLIEN. 3 Godisgömmor, Boda.
Slutpris120 SEK

46482
Modellbil. Plåt & Traktor Siku.
Slutpris80 SEK

46536
CLAES FOLCKER. Litografi, "Laholm", signerad & numrerad 87/100.
SlutprisInga bud

46539
Spegel. Förgylld plast, 1900-talets senare del.
Slutpris140 SEK