Börjar: 16 okt 2025 07:52Avslutas: 23 okt 2025 17:00
23 OKTOBER 2025

46930
Lagerhylla. "Hejne", IKEA, nyare modellen.
Slutpris650 SEK

46918
3 Pinnastolar, bemålade, Ljusblå. Vetlanda stol & Möbelfabrik.
Slutpris100 SEK

46929
Soffbord med klaffar, Valnöt, 1960/70 talet.
Slutpris100 SEK

46921
2 Dokumentskåp. Kinnarp.
Slutpris260 SEK

46917
Vitt bord. Runt, JYSK. Med iläggsskiva.
SlutprisInga bud

46926
Brickbord. 1900-Talets första del.
Slutpris100 SEK

46928
Byrå, "Hemnes", IKEA.
Slutpris400 SEK

46927
Fåtölj, Recliner.
SlutprisInga bud

46924
Kontorsstol. Höj & sänkbar.
Slutpris160 SEK

47024
Pall. Bemålad.
SlutprisInga bud

46923
Smink / toalettbord
Slutpris320 SEK

47023
Karm stol, Zig. Tuaverken AB Tibro.
SlutprisInga bud

46935
Matsalsskåp. Furu, nyrenässans, tidigt 1900-tal.
SlutprisInga bud

46922
Äldre kontorsstol i trä.
Slutpris120 SEK

46920
Byrå. Bemålad. Blå. 6 lådor.
Slutpris100 SEK

46936
Fåtölj med fotpall. Hjort Knudsen.
Slutpris100 SEK

46933
2 Soffbord. Samtida.
Slutpris450 SEK

46919
Byrå med Vitrin-överdel, 2 delars. 1900-talets första del.
Slutpris320 SEK

46925
2 Snurrstolar. "Venus", Johanson Design, Markaryd.
Slutpris320 SEK

46934
Matbord med 2 iläggsskivor & 6 stolar. Oljad Ek, samtida.
Slutpris700 SEK