Börjar: 16 okt 2025 07:52Avslutas: 23 okt 2025 17:00
23 OKTOBER 2025

47039
B. NORDENBERG. Oljetryck på duk, Kvälls stunden.
Slutpris100 SEK

47046
Tryck, plansch. Mark Wade.
SlutprisInga bud

47038
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå. signerad.
SlutprisInga bud

47042
CARL JULIUS. Olja på duk, signerad.
Slutpris400 SEK

47037
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk. signerad J.Götberg & daterad -83
SlutprisInga bud

47036
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, Älg motiv, signerad
SlutprisInga bud

47041
INGRID QUADE. Olja på duk "Vy över Helsingborg", signerad & daterad-04.
SlutprisInga bud