Börjar: 11 okt 2025 05:49Avslutas: 19 okt 2025 17:00
19 OKTOBER 2025

46837
2 Pinnstolar med klädda sitsar. 1900-talets första del.
Slutpris140 SEK

46749
Pelarbord, 1900-talet.
SlutprisInga bud

46832
4 Fåtöljer. "Poäng", IKEA, 3+1.
SlutprisInga bud

46768
Soffbord. "Imfors". IKEA. Vitlackerat med metallstomme.
SlutprisInga bud

46786
Litet bord med speldosa.
Slutpris180 SEK

46827
4 Trädgårdsstolar. Hopfällbara.
SlutprisInga bud

46763
Pelar bord. 1800/1900-talet.
SlutprisInga bud

46764
Äldre hylla. 1900-talets första del.
Slutpris180 SEK

46830
2 Campingstolar. Dukdalf, lättviksstolar, hopfällbara.
Slutpris100 SEK

46835
4 Köksstolar. Björk.
Slutpris100 SEK

46748
Pelarbord. 1900-talet.
SlutprisInga bud

46769
Tv bänk. "Hemnes", IKEA.
Slutpris120 SEK

46810
Vägghylla.
Slutpris100 SEK

46821
2 Baden-Baden solstolar.
Slutpris100 SEK

46833
Klaffbord/trädgårdsbord. "Äpplarö", IKEA.
Slutpris100 SEK

46819
Fåtölj. "Hundested", JYSK.
Slutpris140 SEK

46773
Pall med broderad sits.
SlutprisInga bud

46812
Väggskåp.
Slutpris180 SEK

46766
Sängbord. Ett par, Kina.
Slutpris320 SEK

46823
Trädgårdsbänk.
Slutpris160 SEK

46809
2 Mindre bord.
SlutprisInga bud

46750
Karmstol, Rokoko-stil, 1900-talet.
Slutpris100 SEK

46831
Trädgårdsmöbler. Café-set, Brafab, 2 Stolar & bord, hopfällbara.
Slutpris230 SEK

46762
Sybord/Förvaring. 1800-talets andra hälft.
Slutpris350 SEK

46787
Pall. broderad sits.
Slutpris100 SEK