Börjar: 8 okt 2025 06:07Avslutas: 15 okt 2025 17:00
CHANSEN 15 OKTOBER 2025

46191
Modellbåt / Båtvrak. Renoveringsobjekt.
SlutprisInga bud

46172
Slutpris100 SEK

46083
Diverse korgar.
Slutpris60 SEK

46153
Diverse ytterfoder/krukor.
SlutprisInga bud

46048
INGER KIHLMAN. Etsning, "Lantligt motiv", signerad, numrerad 162/250 & daterad -79.
SlutprisInga bud

46196
Diverse. Bl.a Pallbock m.m.
SlutprisInga bud

46136
Diverse Allmoge. Bl.a Stövelknäckt m.m.
Slutpris60 SEK

46076
SlutprisInga bud

46108
Diverse Julpynt.
Slutpris160 SEK

46193
Diverse glas. Bl.a Elme, Orrefors m.m.
SlutprisInga bud

46084
Diverse belysning.
Slutpris80 SEK

46067
Matta.
Slutpris60 SEK

46131
Diverse glas. Bl.a Boda m.m.
SlutprisInga bud

46075
Diverse glas. Orrefors, Reijmyre m.m.
Slutpris60 SEK

46072
SlutprisInga bud

46047
KAJ STENMAN. Offsettryck, "Landskap, Österlen", signerad, numrerad 161/330 & daterad -81.
SlutprisInga bud