Börjar: 8 okt 2025 06:07Avslutas: 15 okt 2025 17:00
CHANSEN 15 OKTOBER 2025

46224
Diverse ytterfodor / krukor.
SlutprisInga bud

46157
Diverse lerkrukor.
SlutprisInga bud

46170
Krukor & Höganäs krus.
SlutprisInga bud

46163
Tvättset. Rörstrand. Balja, Kanna & Potta, 1900-talets första hälft.
Slutpris100 SEK

46166
Diverse porslin m.m.
SlutprisInga bud

46096
Diverse keramik m.m. Bl.a Rosa Ljung.
SlutprisInga bud

46097
2 Krus. SD B & Raus.
Slutpris60 SEK

46304
KARIN BJÖRQUIST. Vas, "Indigo", Gustavsberg, 1950-talet, osignerad.
Slutpris60 SEK

45796
Piedestal, Porslin.
SlutprisInga bud

46114
SlutprisInga bud

46153
Diverse ytterfoder/krukor.
SlutprisInga bud