Börjar: 8 okt 2025 06:07Avslutas: 15 okt 2025 17:00
CHANSEN 15 OKTOBER 2025

46052
TORE NILSSON. Färglitografi, signerad, numrerad 227/325 & daterad -81.
SlutprisInga bud

46051
THOMAS FRISK. Färglitografi, "Den gamla dansbanan", signerad & numrerad 38/38.
Slutpris60 SEK

46048
INGER KIHLMAN. Etsning, "Lantligt motiv", signerad, numrerad 162/250 & daterad -79.
SlutprisInga bud

46047
KAJ STENMAN. Offsettryck, "Landskap, Österlen", signerad, numrerad 161/330 & daterad -81.
SlutprisInga bud