Börjar: 4 okt 2025 16:18Avslutas: 12 okt 2025 17:00
12 OKTOBER 2025

46550
Vitrinskåp. JYSK.
Slutpris450 SEK

46514
Piedestal. Marmor.
Slutpris180 SEK

46466
Tamburmajor. Furu.
SlutprisInga bud

46542
Sittbänk med förvaring. Samtida.
Slutpris350 SEK

46508
6 Stolar. "Bernard", IKEA, Lila.
Slutpris100 SEK

46549
Skänk. JYSK.
Slutpris550 SEK

46463
Schäslong. 1900-talet.
Slutpris120 SEK

46552
Bord. Hemmagjort. Ekplankor.
Slutpris350 SEK

46540
Byrå. 2-Lådig, Mahogny med stenskiva, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft.
Slutpris290 SEK

46499
Sidobord / Pall. KWA.
Slutpris100 SEK

46506
Vitrinskåp med blyinfattat glas. Samtida.
Slutpris1 500 SEK

46500
Pelarbord.
SlutprisInga bud

46518
Gungstol. 1900-talet.
Slutpris100 SEK

46554
2 Stolar. Rokokostil, 1900-talet.
SlutprisInga bud

46523
Kontorstol. "Torkel", IKEA.
Slutpris100 SEK

46544
Soffbord med marmorimitation.
SlutprisInga bud

46460
Bord, pall, 2 stolar.
SlutprisInga bud

46547
4 Stolar. Konstläder.
SlutprisInga bud

46553
Sidobord / rökbord. 1900-talet.
Slutpris140 SEK

46510
Pedistal, Marmor.
Slutpris290 SEK

46524
2 Karmstolar. Rokoko-stil, rosa nyans.
Slutpris230 SEK

46462
2 Fåtöljer. "Vedbo". IKEA.
Slutpris100 SEK

46551
Skänk med vitrin-överdel. "Markskel", JYSK.
Slutpris120 SEK

46548
Piedestal. Bemålat trä.
SlutprisInga bud

46545
Matbord. Björk, 2 iläggsskivor.
Slutpris160 SEK

46546
Bord med 3 klaffar.
Slutpris120 SEK

46465
4 Stolar. Ek, 1960-talet.
Slutpris450 SEK

46520
2 Stolar. Allmoge, 1800/01900-talet.
Slutpris100 SEK

46543
Soffbord. Ek, "Madrid", Bordbirger AB.
Slutpris800 SEK

46519
Pelarbord, Två nyanser.
SlutprisInga bud