Börjar: 1 okt 2025 11:14Avslutas: 8 okt 2025 17:00
CHANSEN 8 OKTOBER 2025

45744
SlutprisInga bud

45893
2 Majolikalampor. Reservdelslampor / renoveringsobjekt.
SlutprisInga bud

45741
Slutpris60 SEK

45866
Diverse Bijouterier.
SlutprisInga bud

45847
Diverse skruv m.m.
Slutpris60 SEK

45861
Figurin. Fågel, Bing & Gröndal.
Slutpris60 SEK

45934
Taklampa.
Slutpris60 SEK

46007
Diverse Bijouterier & 2 Damur. Bl.a något i silver m.m.
SlutprisInga bud

45635
Diverse. Bl.a Större korg, vinställ m.m.
Slutpris60 SEK

45739
Äldre rakspegel.
SlutprisInga bud

45836
SlutprisInga bud

45641
Diverse porslin m.m. Bl.a Bavaria kaffeservis m.m.
Slutpris120 SEK

45633
Diverse spel.
SlutprisInga bud

46034
Mindre bord, 1900-talet.
SlutprisInga bud

45882
SlutprisInga bud

46020
KRUS. 12 Liter, Höganäs Keramik, 1900-talet.
Slutpris60 SEK

45840
Diverse köksgeråd.
SlutprisInga bud

45603
WALTER BENGTSSON. Väggrelief, "Svensk handelsbank Halmstad 1962", Aluminium.
SlutprisInga bud

45873
Diverse Jul m.m.
SlutprisInga bud

45894
Diverse glasburkar & glasflaskor m.m.
SlutprisInga bud

46003
Nallar & lite Lego.
SlutprisInga bud

45759
Diverse textil. Mestadels dukar.
SlutprisInga bud

46011
Morsdagstallrikar. Rörstrand 1970-1987.
SlutprisInga bud

45736
Diverse köksgeråd
Slutpris160 SEK

45875
Diverse väskor.
SlutprisInga bud

45625
Diverse köksgeråd.
Slutpris80 SEK

45617
Diverse ölburkar. Äldre.
SlutprisInga bud

45848
Kaffeservis. Möjligtvis Rörstrand.
Slutpris60 SEK

45768
SOFIE HÅKANSSON, 3 Akvareller, signerade.
SlutprisInga bud

45865
INGER PERSSON, Vas, Stengods, Rörstrand.
SlutprisInga bud

46043
Salongsbord. Karl Johan-stil, Tidigt 1900-tal.
SlutprisInga bud