Börjar: 1 okt 2025 11:14Avslutas: 8 okt 2025 17:00
CHANSEN 8 OKTOBER 2025

46032
Pelarbord. "Hogeröd", IKEA.
SlutprisInga bud

46037
TV-bänk. "Laiva", IKEA.
SlutprisInga bud

45610
Sittpuff / Fotpall. Skinn. Orientalisk motiv.
Slutpris80 SEK

46042
Soffa, utdragbar, Karl Johan, 1800/1900-talet.
SlutprisInga bud

46034
Mindre bord, 1900-talet.
SlutprisInga bud

46043
Salongsbord. Karl Johan-stil, Tidigt 1900-tal.
SlutprisInga bud