Börjar: 1 okt 2025 11:14Avslutas: 8 okt 2025 17:00
CHANSEN 8 OKTOBER 2025
- BELYSNINGRensa filter

45902
Bordslampa. "Lyfa", 1900-talets andra hälft.
SlutprisInga bud

45619
Bordslampor.
Slutpris60 SEK

45857
Majolikalampa. Renoveringsobjekt.
SlutprisInga bud

45612
2 Fotogenlampor. Renoveringsobjekt.
SlutprisInga bud

45747
Adventsljusstakar.
Slutpris60 SEK

45896
Taklampa. Porslin, glas & metall, 1900-talet.
SlutprisInga bud

45893
2 Majolikalampor. Reservdelslampor / renoveringsobjekt.
SlutprisInga bud

45934
Taklampa.
Slutpris60 SEK