50197 GÖRAN MALMVALL. Stol, Svensk fur, 1900-talet.

Mäter ca: 81cm hög, 43cm bred & 44cm i sitthöjd.
Bruksslitage.
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |