50118 Teakhylla med underskåp. 1960-talet.

Teakhylla med underskåp. 1960-talet.
  • Teakhylla med underskåp. 1960-talet.

Mäter ca: 158cm hög & 46x90cm.

Bruksslitage, repor, märken,

    Köparprovision (inkl. moms)22.5%
    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK