49937 Bokhylla med 2 skåpdelar. Funkis, Bonad björk, 1930-talet.

Mäter ca: 77cm hög & 26x120cm.
Åldersrelaterat slitage, repor, märken, skav, fläckar.
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |