49929 Taklampa / plafond. Swedish Modern, 1920/30-talet.

Mäter ca: 55cm i diam.
Fungerade innan nertagning, saknar kontakt.
Något enstaka mindre nagg kan förekomma.
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |