49912 Taburett. Tidigt 1900-tal.

Mäter ca: 65cm hög, 30,5x68,5cm & 42cm i sitthöjd.
En sidodekor är limmad.
Åldersrelaterat slitage.
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |