49905 Soffgrupp. Rokoko-stil, Skinn, 4 dekal, Troligtvis Tyskland.

Soffgrupp. Rokoko-stil, Skinn, 4 dekal, Troligtvis Tyskland.
  • Soffgrupp. Rokoko-stil, Skinn, 4 dekal, Troligtvis Tyskland.

Soffa mäter ca: 104cm hög, 194cm bred & 46cm i sitthöjd.

Fåtöljer mäter ca: 101cm höga, 80cm breda & 46cm i sitthöjd.

Soffbord mäter ca: 58cm högt & 69x118cm.

Bruksslitage, bordet har repor & märken, slitage på soffans mittersta sittkuddes framkant, mindre fläckar.

    Köparprovision (inkl. moms)22.5%
    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK