49904 Matbord med 2 iläggsskivor & 4 stolar. Lejontassar, Bonad Björk, 1920-30-talet.

Matbord med 2 iläggsskivor & 4 stolar. Lejontassar, Bonad Björk, 1920-30-talet.
  • Matbord med 2 iläggsskivor & 4 stolar. Lejontassar, Bonad Björk, 1920-30-talet.

Bord mäter ca: 75cm högt & 80x135cm.

Iläggsskivor mäter ca: 36cm.

Stolar mäter ca: 90cm höga, 48cm breda & 46cm i sitthöjd.

Bruksslitage, fläckar, märken, repor, skav, avslag.

    Köparprovision (inkl. moms)22.5%
    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK