49771 OLLE DAHL. Litografi, "Tema Epitaf", signerad, daterad -88 & numrerad 68/90.

OLLE DAHL. Litografi, "Tema Epitaf", signerad, daterad -88 & numrerad 68/90.
  • OLLE DAHL. Litografi, "Tema Epitaf", signerad, daterad -88 & numrerad 68/90.

Motiv mäter ca: 8x10cm.

Ram mäter ca: 42x52cm.

    Köparprovision (inkl. moms)22.5%
    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
    *Följerätt tillkommer