Börjar: 26 nov 2025 13:34Avslutas: 4 dec 2025 18:00
4 DECEMBER 2025

48714
Äldre rullstol. Början på 1900-talet, trä, rotting & metall.
Slutpris180 SEK

48724
OLLE NYMAN. Litografi, signerad, daterad -72 & numrerad 262/460.
Slutpris320 SEK

48701
SlutprisInga bud

48725
Servisdelar. Blå Blom. Old Gustavstavsberg.
Slutpris100 SEK

48717
AWAB Stegpall. Renoveringsobjekt.
Slutpris200 SEK

48729
Diverse porslin & k eramik.
SlutprisInga bud

48702
Storgranfot.
Slutpris140 SEK

48730
Guldpendyl. JMP, 1900-talet.
Slutpris160 SEK

48732
Delar av matservis. Rörstrand, Retro. 1900-talet, 52 delar.
Slutpris400 SEK

48719
ANNE HÅKANSSON. Färglitografi, komposition, signerad, daterad 1979 & numrerad 287/550.
SlutprisInga bud

48727
Glas äpple & päron. Scancrystal.
SlutprisInga bud

48710
Diverse. Bl.a Jul, Skulptur Årets ledare av Inger & Börje Jacobsson.
SlutprisInga bud

48711
Äldre släde. 1800-talet.
Slutpris100 SEK

48706
Diverse porslin. Bl.a KPM m.m.
SlutprisInga bud

48708
Bordsbelysning, Kontorsbelysning.
Slutpris140 SEK

48720
ANDERS ÖSTERLIN. Färglitografi, signerad & numrerad 136/300.
SlutprisInga bud

48734
Diverse klockarmband. Bl.a oanvända.
Slutpris100 SEK

48733
SlutprisInga bud

48703
Köks assistent med degkrok. Bosch.
Slutpris180 SEK

48713
Skåp & vitrinskåp. "Billy", IKEA, 3 delar.
Slutpris140 SEK

48722
MARCIO ALTEMANI. Litografi, "Motiv av två ansikten", signerad & numrerad 287/700.
Slutpris100 SEK

48704
Diverse porslin. Bl.a Gustavsberg, Royal Copenhagen m.m.
SlutprisInga bud

48705
Diverse kuddfodral.
SlutprisInga bud

48699
Smyckes tillbehör. Silver, 78gram.
Slutpris290 SEK

48707
Kryddburkar m.m. Gustavsberg.
Slutpris100 SEK

48731
Diverse jul.
SlutprisInga bud

48718
Spegel. Furu, Glasmäster, Modell 279, Markaryd.
SlutprisInga bud

48723
CLAES FOLCKER. Litografi, "Hästtorget Laholm", signerad & numrerad 76/100.
SlutprisInga bud

48716
Golvlampa. Jing Neng.
Slutpris200 SEK

48709
Diverse Bl.a Ray-Ban glasögon, Vinylskivor m.m.
Slutpris140 SEK

48726
Väggur. Brodi, Tyskland, 1900-talet.
SlutprisInga bud

48715
Äldre rullstol. 1900-talets första hälft, trä & metall.
Slutpris290 SEK

48700
Diverse till smyckes tillverkling.
Slutpris3 200 SEK

48728
Diverse spritglas. Bl.a Skansen, Skruf mfl.
Slutpris120 SEK

48721
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Pastell, osignerad
SlutprisInga bud

48712
Soffa. "Gedved", JYSK.
Slutpris550 SEK