Börjar: 15 okt 2025 13:58Avslutas: 22 okt 2025 17:00

CHANSEN 22 OKTOBER 2025

2 Stolar. Rokokostil, 1900-talet.
46554
SlutprisInga bud
Spegel. "Nordborg", JYSK, Oanvänd
46556
Slutpris80 SEK
RAGNAR RING. Färglitografi, signerad & numrerad 233/240.
46561
Slutpris80 SEK
Diverse zink m.m.
46509
Diverse zink m.m.
SlutprisInga bud
Äldre spegel. Ek, fasettslipad kant, 19800-tyalets första hälft.
46538
Slutpris80 SEK
Diverse tavlor.
46565
Diverse tavlor.
SlutprisInga bud
Ljuskrona. Gnosjö Konstsmide. Typ GK 1060.
46533
SlutprisInga bud
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. 3 Oljor på duk, signerade Alm.
46564
Slutpris60 SEK
2 I 1. Kombipistol, Air Mounty, Spikpistol.
46571
Slutpris120 SEK
ERIK DENBY. Olja på duk, signerad.
46560
SlutprisInga bud
Bord, pall, 2 stolar.
46460
Bord, pall, 2 stolar.
Slutpris60 SEK
JIE Keramik. 6 Figuriner.
46599
JIE Keramik. 6 Figuriner.
Slutpris80 SEK
Väggur.
46537
Väggur.
SlutprisInga bud
ERIC LAURITZEN. Olja på duk, signerad & daterad -51.
46566
SlutprisInga bud
Diverse glas. Bl.a Orrefors, Skruf m.m.
46591
Slutpris120 SEK
MAGDA BERGSTRÖM. Olja på duk, signerad & daterad -44
46563
SlutprisInga bud
Rya. Väggbonad. Signerad A.J  & daterad 1970.
46555
SlutprisInga bud
HJÖRDIS LINDBLAD. Färglitografi, signerad, daterad -59 & numrerad 171/260.
46559
SlutprisInga bud
Brudkista / kista. Kurbitsmålad, 1946
46604
Slutpris60 SEK
OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER. 2 Oljor på dukar,  Kattmotiv.
46583
SlutprisInga bud
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Litografi, Flygvapens Halmstadsskolor, signerad.
46584
SlutprisInga bud
BERTIL VALLIEN. 3 Godisgömmor, Boda.
46425
Slutpris120 SEK
Modellbil. Plåt & Traktor Siku.
46482
Slutpris80 SEK
CLAES FOLCKER. Litografi, "Laholm", signerad & numrerad 87/100.
46536
SlutprisInga bud
Spegel. Förgylld plast, 1900-talets senare del.
46539
Slutpris140 SEK