Börjar: 16 okt 2025 07:52Avslutas: 23 okt 2025 17:00

23 OKTOBER 2025

Lagerhylla. "Hejne", IKEA, nyare modellen.
46930
Slutpris650 SEK
Stor Ryamatta. Orange/röd, Severins, samtida.
46937
Slutpris400 SEK
3 Pinnastolar, bemålade, Ljusblå. Vetlanda stol & Möbelfabrik.
46918
Slutpris100 SEK
Cirkelsåg. Man system 1200W HM18.
47030
SlutprisInga bud
B. NORDENBERG. Oljetryck på duk, Kvälls stunden.
47039
Slutpris100 SEK
Soffbord med klaffar, Valnöt, 1960/70 talet.
46929
Slutpris100 SEK
47026
SlutprisInga bud
2 Högtalare. JWS.
47028
2 Högtalare. JWS.
SlutprisInga bud
ÅSA JUNGNELIUS. Skulptur, "Läppstift", glas, Kosta Boda, signerad.
47034
Slutpris350 SEK
2 Dokumentskåp. Kinnarp.
46921
2 Dokumentskåp. Kinnarp.
Slutpris260 SEK
Skulptur, Smide, "Häst", okänd formgivare, 1900/2000-talet
47044
Slutpris180 SEK
Inramad blomsterbukett. Ram med plastskydd. Blomster verkstan.
47033
Slutpris100 SEK
Vitt bord. Runt, JYSK. Med iläggsskiva.
46917
SlutprisInga bud
Kinamatta.
46938
Kinamatta.
SlutprisInga bud
Byrå, "Hemnes", IKEA.
46928
Byrå, "Hemnes", IKEA.
Slutpris400 SEK
Brickbord. 1900-Talets första del.
46926
Slutpris100 SEK
Diverse äldre mynt. Svenska & utländska. cirka 7,5kg.
47029
Slutpris750 SEK
DIETLINDE HEIN. Väggplakett, keramik, Knapstrup keramik, Danmark, 1900-talet.
47043
Slutpris100 SEK
Fåtölj, Recliner.
46927
Fåtölj, Recliner.
SlutprisInga bud
Tryck, plansch. Mark Wade.
47046
Tryck, plansch. Mark Wade.
SlutprisInga bud
Kontorsstol. Höj & sänkbar.
46924
Kontorsstol. Höj & sänkbar.
Slutpris160 SEK
Modelljärnväg. Jouef, Frankrike, HO.
47025
Slutpris180 SEK
Diverse vinylskivor EP/Singlar & skivställ.
47031
SlutprisInga bud
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå. signerad.
47038
SlutprisInga bud
CARL JULIUS. Olja på duk, signerad.
47042
Slutpris400 SEK
Pall. Bemålad.
47024
Pall. Bemålad.
SlutprisInga bud
Smink / toalettbord
46923
Smink / toalettbord
Slutpris320 SEK
OLLE ALBERIUS. 10 Mattallrikar, "Pontus", Rörstrand.
47045
Slutpris160 SEK
Äldre kassaskåp Thomas Perry & Son, Bilston 1883 & underskåp i trä.
46932
Slutpris230 SEK
Falke, slipmaskin & Powerfix. Digital Calliper.
47032
SlutprisInga bud
Karm stol, Zig. Tuaverken AB Tibro.
47023
SlutprisInga bud
Matsalsskåp. Furu, nyrenässans, tidigt 1900-tal.
46935
SlutprisInga bud
Äldre kontorsstol i trä.
46922
Äldre kontorsstol i trä.
Slutpris120 SEK
Byrå. Bemålad. Blå. 6 lådor.
46920
Byrå. Bemålad. Blå. 6 lådor.
Slutpris100 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk. signerad J.Götberg & daterad -83
47037
SlutprisInga bud
2 Soffbord. Samtida.
46933
2 Soffbord. Samtida.
Slutpris450 SEK
Fåtölj med fotpall. Hjort Knudsen.
46936
Slutpris100 SEK
Högtryckstvätt, mindre modell. Alto. Compact C 1050 X-TRA.
47027
Slutpris180 SEK
Herrbetjänt. Bemålad trä, 1900-talets senare del.
46916
Slutpris100 SEK
Byrå med Vitrin-överdel, 2 delars. 1900-talets första del.
46919
Slutpris320 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, Älg motiv, signerad
47036
SlutprisInga bud
2 Snurrstolar. "Venus", Johanson Design, Markaryd.
46925
Slutpris320 SEK
Matbord med 2 iläggsskivor & 6 stolar. Oljad Ek, samtida.
46934
Slutpris700 SEK
INGRID QUADE. Olja på duk "Vy över Helsingborg", signerad & daterad-04.
47041
SlutprisInga bud