48563
DUX Skivspelare.
Slutpris160 SEK
48541
Golv lampa. Trä & Mässing, 1950-talet.
Slutpris500 SEK
48617
Postfriska frimärken, Nominalvärde ca: 2000kr.
Slutpris900 SEK
48553
Vas. Keramik, i form av elefant.
Slutpris120 SEK
48576
Hylla, String-stil. 2 Gavlar & 3 Hyllplan.
Slutpris850 SEK
48581
Resesäng med madrass. 2me.
Slutpris140 SEK
48594
HEISSNER. Tomte med lykta.
Slutpris1 300 SEK
48552
Staffordshire & Bing & Gröndal, 4 delar.
Slutpris100 SEK
48570
Record rullen No 1550, Originallåda.
Slutpris200 SEK
48635
Taklampa/plafond. Fåglavik, 1930/40-talet.
Slutpris350 SEK
48577
2 Äldre tak/fönsterlampor.
Slutpris180 SEK
48565
GÖRAN WÄRFF, 6 Ölglas, "Rustica", Pukeberg.
Slutpris400 SEK
48527
Diverse. Bl.a Skärmaskin RANDO, Kamel för Cigaretter m.m.
Slutpris600 SEK
48615
OLOF LARSSON. Vas, Laholms keramik, 1950-talet.
Slutpris260 SEK
46843
Lyrbord. Mahogny, 1900-talet.
Slutpris320 SEK
48632
Spegel.
Slutpris100 SEK
48580
Dammsugare 1600W.
Slutpris100 SEK
48538
Cirkel såg med stativ. Power Craft.
Slutpris400 SEK
48634
Taklampa med prismor. RINGUS.
Slutpris160 SEK
48613
Matsalsskåp. Furu, Drickamålat, nyrenässans, tidigt 1900-tal.
Slutpris100 SEK
48525
Diverse Figuriner.
Slutpris100 SEK
48586
Lövkorg.
Slutpris180 SEK
48623
Postfriska frimärken, Nominalvärde ca: 720kr.
Slutpris350 SEK
48629
THOMAS MÜLLER. Färglitografi, signerad & numrerad.
Slutpris120 SEK
48518
Kaffeservis. Bing & Gröndal, "Liljekonvalj", 27delar.
Slutpris100 SEK
48502
Slutpris140 SEK
48399
Diverse klockor.
Slutpris230 SEK
48522
Dalahäst. Ryssland, 1900-talet.
Slutpris120 SEK
48513
Diverse julkulor.
Slutpris100 SEK
48400
Diverse mynt & sedlar, Samt väska.
Slutpris230 SEK
48410
Spegel, Vikbar, 3 Delar, 1950-talet. Facettslipat glas.
Slutpris200 SEK
48521
NILS LANDBERG. 4 Champagneglas, "Prelude", Orrefors, 2a sortering.
Slutpris140 SEK
48408
Diverse keramik-tavlor. Mestadels JIE.
Slutpris160 SEK
48504
Slutpris100 SEK
48507
Glas, porslin & keramik. Bl.a Höganäs, Orrefors, Smålandshyttan m.m.
Slutpris160 SEK
48508
Diverse porslin & keramik. Bl.a Gustavsberg, JIE, Gabriel m.m.
Slutpris100 SEK
47529
GEORGE JENSEN, 2 Julgranshänge, Palladium pläterade, originalaskar.
Slutpris120 SEK
48511
Diverse tenn m.m.
Slutpris100 SEK
48409
Slutpris100 SEK
48402
Väggklocka.
Slutpris100 SEK
48519
ÅSA GRAY. Dalahäst, IKEA.
Slutpris100 SEK
48523
12 Handmålade tallrikar, signerad J.Brødbøk.
Slutpris100 SEK
48512
Diverse knoppar & handtag.
Slutpris120 SEK
48510
Slutpris100 SEK
48403
BÖRJE JACOBSSON. Tomte med grötskål. Ahla Krukmakeri, Signerad & daterad 1978.
Slutpris160 SEK
48517
Scandia Guld/silver, samt Queen Anne.
Slutpris180 SEK
48506
Slutpris120 SEK
48515
6 Vinglas. Handgjorda.
Slutpris200 SEK