48521
NILS LANDBERG. 4 Champagneglas, "Prelude", Orrefors, 2a sortering.
Slutpris140 SEK
48507
Glas, porslin & keramik. Bl.a Höganäs, Orrefors, Smålandshyttan m.m.
Slutpris160 SEK
47529
GEORGE JENSEN, 2 Julgranshänge, Palladium pläterade, originalaskar.
Slutpris120 SEK
48403
BÖRJE JACOBSSON. Tomte med grötskål. Ahla Krukmakeri, Signerad & daterad 1978.
Slutpris160 SEK