48748
8 Snapsglas. JIE, Jakt.
Slutpris120 SEK
48782
Träklubba. Souvenir, Mamaia 1973.
Slutpris120 SEK
48787
Kramdjur. Stor Tiger. Rusta AB.
Slutpris160 SEK
48798
Diverse Kökshanddukar.
Slutpris120 SEK
48780
Diverse krus, Höganäs Keramik.
Slutpris160 SEK
48764
Zetagi HP-201 Mätinstrument för basstation. Batteridriven.
Slutpris100 SEK
48774
6 Små tavlor.
Slutpris140 SEK
48749
5 Stora kulor i marmor, dekorationskulor.
Slutpris140 SEK
48742
Vägghylla. Utsmyckad med trä, koppar m.m.
Slutpris120 SEK
48752
Slutpris120 SEK
48754
3 Vinkaraffer med isbehållare. Grönt glas. Handblåst.
Slutpris120 SEK
48801
Bricka & 3 Hyllor.
Slutpris100 SEK
48812
Rotting möbler. 2 Stolar & bord, 1950/60-talet.
Slutpris550 SEK
48762
NILS GUNNAR ZANDER. 15 Ölglas "Appetite", NilsJohan.
Slutpris160 SEK
48746
Bordslampa. EGLO. Murano-glas på mattborstat kromstöd.
Slutpris230 SEK
48813
KARL-OLOF WESTBERG. Fåtölj, "Rollo 2", AB Boremöbler i Tibro, 1970-talet, stål & textil.
Slutpris750 SEK
48712
Soffa. "Gedved", JYSK.
Slutpris550 SEK
48728
Diverse spritglas. Bl.a Skansen, Skruf mfl.
Slutpris120 SEK
48700
Diverse till smyckes tillverkling.
Slutpris3 200 SEK
48715
Äldre rullstol. 1900-talets första hälft, trä & metall.
Slutpris290 SEK
48709
Diverse Bl.a Ray-Ban glasögon, Vinylskivor m.m.
Slutpris140 SEK
48716
Golvlampa. Jing Neng.
Slutpris200 SEK
48707
Kryddburkar m.m. Gustavsberg.
Slutpris100 SEK
48699
Smyckes tillbehör. Silver, 78gram.
Slutpris290 SEK
48722
MARCIO ALTEMANI. Litografi, "Motiv av två ansikten", signerad & numrerad 287/700.
Slutpris100 SEK
48713
Skåp & vitrinskåp. "Billy", IKEA, 3 delar.
Slutpris140 SEK
48703
Köks assistent med degkrok. Bosch.
Slutpris180 SEK
48734
Diverse klockarmband. Bl.a oanvända.
Slutpris100 SEK
48708
Bordsbelysning, Kontorsbelysning.
Slutpris140 SEK
48711
Äldre släde. 1800-talet.
Slutpris100 SEK
48732
Delar av matservis. Rörstrand, Retro. 1900-talet, 52 delar.
Slutpris400 SEK
48730
Guldpendyl. JMP, 1900-talet.
Slutpris160 SEK
48702
Storgranfot.
Slutpris140 SEK
48717
AWAB Stegpall. Renoveringsobjekt.
Slutpris200 SEK
48725
Servisdelar. Blå Blom. Old Gustavstavsberg.
Slutpris100 SEK
48724
OLLE NYMAN. Litografi, signerad, daterad -72 & numrerad 262/460.
Slutpris320 SEK
48714
Äldre rullstol. Början på 1900-talet, trä, rotting & metall.
Slutpris180 SEK
48663
BJÖRN WIINBLAD. Vas, Rosenthal, signerad.
Slutpris140 SEK
48677
Gjutjärnsgrytor & Tupperware box.
Slutpris100 SEK
48642
Postfriska frimärken, Nominalvärde ca: 2000kr.
Slutpris700 SEK
48647
Lykta, Brons. Möjligtvis Qing Dynasti.
Slutpris160 SEK
48648
Mortel med stöt.
Slutpris140 SEK
48667
LEIF MANNERSTRÖM. Ostbricka & ostbestick.
Slutpris120 SEK
48662
Silver. 3 Delar, 73,5gram.
Slutpris350 SEK
48650
Sträng-instrument, Afrika, 1900-talet.
Slutpris100 SEK
48665
Diverse mynt & sedlar. Cirka 2,5kg.
Slutpris550 SEK
48678
3 Skålar i glas & nysilver.
Slutpris120 SEK
48671
JAN HALLBERG. Skrivbordstol, "Swivel Chair 2", Edsbyverken.
Slutpris500 SEK