48759
Diverse elektronik. Bl.a Chromecast, Kodak Easy Share, Mikrofon m.m.
Slutpris230 SEK
48809
NIELS GAMMELGAARD. Fåtölj, "Järpen", IKEA, trådmodell, 1960/70-talet.
Slutpris400 SEK
48823
Skeppsur & barometer. Mässing, Schats, Tyskland, 1900-talets andra hälft.
Slutpris350 SEK
48777
Skulptur. Metall, utgiven till Höganäsbolagets 200 års jubileum, nr: 528/1000.
Slutpris450 SEK