41532
Stop & Chaker, svan från målerås & katt från Mats Jonasson m.m.
Slutpris100 SEK
41886
OLLE AGNELL. "Österbro" signerad & numrerad 4/115. Litografi.
Slutpris120 SEK
41893
Soffbord. 1970-Talet, furu, märkt undertill P Camitz Högboda 73, modell Åsa.
Slutpris80 SEK
41878
EVA REX, Etsning, "Hamncafeet", signerad, daterad 1981 & numrerad 39/40.
Slutpris20 SEK