48668
LILLAN BERG-HAGENFELDT. Färglitografi, "Laholm", signerad & numrerad 223/290.
Slutpris60 SEK
49140
Diverse klockor. Bl.a Anker, Inex, Trident, Milus, BKN, Norton m.m.
Slutpris260 SEK
49058
FIGURIN. Porslin, "Flicka med katt", Nr: 1745, Bing & Gröndal, Danmark.
Slutpris200 SEK
49097
Blomsterställning string-stil, samt en ställning som saknar en platta.
Slutpris100 SEK