43632
3 Äggkoppar & 7 Assietter/ förrättstallrikar. Höganäs Keramik.
Slutpris60 SEK
42856
Samlartallrikar. Lekven Design, Danmark, 1980-1987 & 1990-2019.
Slutpris60 SEK
42820
Diverse samlartallrikar. Bl.a Rörstrand, Porsgrund, Porsgrund, Royal Copenhagen m.m.
Slutpris60 SEK
43430
PETER GÖRANSSON. Kol på papper, "Utan orsak eller mål II", Signerad & daterad-76.
Slutpris60 SEK
43889
6 Kaffekoppar & 4 assietter. "Fruit Fayre", Royal Tudor/Staffordshire.
Slutpris140 SEK