Kategorier

Avslutad
49259
THOMMY BREMBER. Skål, glas, Fusionsteknik, signerat & daterat -92.
Slutpris100 SEK
Avslutad
49271
Ljuslyktor. Målerås, Kosta Boda & iittala.
Slutpris180 SEK
Avslutad
49255
Radio. Monark samarkand.
Slutpris200 SEK
Avslutad
49261
LARS HELLSTEN. 12 Vinglas, "Eden", Orrefors.
Slutpris320 SEK
Avslutad
49244
Träleksaker. Bl.a Brio m.m.
Slutpris180 SEK
Avslutad
49268
INGELA BENSON. 3 Delar, "JellyBean".
Slutpris100 SEK
Avslutad
49229
Diverse. Bl.a Pajform, Vinställ m.m.
Slutpris100 SEK
Avslutad
49253
JOHN BLUND. Docka, 1960/70-talet.
Slutpris120 SEK
Avslutad
49230
Diverse tomtar. Bl.a Gräfenroda, tomte med lykta m.m.
Slutpris260 SEK
Avslutad
49238
Diverse plåtburkar.
Slutpris180 SEK
Avslutad
49239
Belysning. Bl.a Elidus.
Slutpris100 SEK
Avslutad
49234
Diverse. Bl.a Pussel, Kalle Anka & Co 1970-talet m.m.
Slutpris100 SEK
Avslutad
49254
Diverse fiskedrag m.m.
Slutpris200 SEK
Avslutad
49270
Gunnar Cyrén. Skål, Karaff & Ljusstake, "Sofiero", Orrefors, endast ljusstake är signerad.
Slutpris160 SEK
Avslutad
49231
Schackpjäser & Schackbräda.
Slutpris180 SEK
Avslutad
49233
Diverse Lego m.m.
Slutpris100 SEK
Avslutad
49243
2 Brödrostar, "Nya Rossi", design Sigvard Bernadotte, NilsJohan, samt telefon.
Slutpris100 SEK
Avslutad
49236
Pall, 1950/60-talet.
Slutpris100 SEK
Avslutad
49264
Diverse porslin.
Slutpris100 SEK
Avslutad
49263
LARS HELLSTEN. 16 Dessertskålar, "Eden", Orrefors.
Slutpris100 SEK
Avslutad
49247
HANS-AGNE JAKOBSSON. Blombordsbelysning, Markaryd.
Slutpris100 SEK
Avslutad
49252
Brödskrin. Plåt, IRA, Danmark.
Slutpris200 SEK
Avslutad
49240
Diverse. Bl.a Ishink Coca Cola, plastbringare Gustavsberg, Babushka m.m.
Slutpris120 SEK
Avslutad
49256
5 Nya knivblad. "EKA", Sweden.
Slutpris290 SEK
Avslutad
49246
NIKON D3000. Digital systemkamera.
Slutpris400 SEK
Avslutad
48719
ANNE HÅKANSSON. Färglitografi, komposition, signerad, daterad 1979 & numrerad 287/550.
Slutpris60 SEK
Avslutad
48726
Väggur. Brodi, Tyskland, 1900-talet.
Slutpris20 SEK
Avslutad
48688
Diverse porslin & keramik.
Slutpris20 SEK
Avslutad
48720
ANDERS ÖSTERLIN. Färglitografi, signerad & numrerad 136/300.
Slutpris100 SEK
Avslutad
48731
Diverse jul.
Slutpris20 SEK
Avslutad
48641
Indianer. Skador.
Slutpris20 SEK
Avslutad
48733
Diverse glas.
Slutpris40 SEK
Avslutad
48729
Diverse porslin & k eramik.
Slutpris60 SEK
Avslutad
48681
Arbetsbelysning på stativ.
Slutpris60 SEK
Avslutad
48727
Glas äpple & päron. Scancrystal.
Slutpris80 SEK
Avslutad
48676
Brickor, Ramar m.m.
Slutpris60 SEK
Avslutad
48660
Julgransfot. Metall, Rusta.
Slutpris60 SEK
Avslutad
48808
Skinnsoffa. 1900-talet.
Slutpris60 SEK
Avslutad
48775
2 Bordslampor. Porslin.
Slutpris80 SEK
Avslutad
48683
Ungsformar, Uppläggningsfat m.m.
Slutpris80 SEK
Avslutad
48778
Diverse sprit glas med slipad dekor.
Slutpris60 SEK
Avslutad
48806
2 Howard fåtöljer.
Slutpris60 SEK
Avslutad
48743
Diverse verktyg m.m.
Slutpris100 SEK
Avslutad
48763
JACKIE LYND, 2 Krus, 1 & 2 Liter, Höganäs Keramik.
Slutpris60 SEK
Avslutad
48747
Diverse keramik. RosaLjung. Höganäs keramik m.m.
Slutpris60 SEK
Avslutad
48710
Diverse. Bl.a Jul, Skulptur Årets ledare av Inger & Börje Jacobsson.
Slutpris80 SEK
Avslutad
48807
Soffbord. Marmor.
Slutpris60 SEK
Avslutad
48750
Ljusstakar. Trä, Bl.a Lizzie Velander för IKEA.
Slutpris100 SEK
Laholms Auktioner
Kontakt

Laholms Handel Auktioner Partier

Kristianstadsvägen 65

31232 Laholm

0737564902

info@laholmsauktioner.se

Följ oss

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.