44193
Gitarr. Aukustisk. Bjärtor. Musikinstrument. fabrik 51193. Bjärnum-Sweden.
Slutpris500 SEK
43651
Äldre pigtittare. Fasettslipad spegel, sekelskifte 1900.
Slutpris60 SEK
43788
GUSTAV RUDBERG. Litografi, "Gård med mölla", signerad & numrerad 344/360.
Slutpris120 SEK
43666
Den helige skrift 1876 & 1878, Serietidningar 60-talet & stenkakor.
Slutpris80 SEK